PromujMarke.pl - Portal nowoczesnej reklamy >> Reklama >> Długopisy z grawerem – sposób na wypromowanie marki

Długopisy z grawerem – sposób na wypromowanie marki

Długopisy z grawerem – sposób na wypromowanie marki
04:33 04/03/2020

Szukasz skutecznego sposobu na wypromowanie swojej marki? Zainwestuj w firmowe długopisy z grawerem.

O wynikach sprzedaży w dużej mierze decyduje promocja. Im szerzej zakrojone działania promocyjne, tym generalnie lepiej. Chodzi o to, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. Dlatego ograniczanie się tylko do jednej formy reklamy jest błędem. Najlepiej wykorzystywać różne kanały komunikacji z klientem. Liczą się nie tylko działania podejmowane w obrębie social mediów, które zdają się przesłaniać wielu przedsiębiorcom alternatywne formy reklamowania swoich produktów czy usług. Jak pokazują badania, dobre efekty dają też różnego rodzaju gadżety reklamowe: długopisy z grawerem, smycze reklamowe, breloczki do kluczy itp.

 

Zdobądź klientów

Tego typu upominki powinny być przede wszystkim użytecznymi gadżetami. Dlaczego? Jeśli konsument będzie codziennie używał przedmiotu z logo danej marki, szansa na to, że kupi w przyszłości jej produkt, znacznie wzrasta. Na tej samej zasadzie działają reklamy telewizyjne, o czym dobrze wiedzą wszyscy rodzice. Dzieci domagają się niektórych produktów tylko dlatego, że po prostu widziały je w telewizji. Długopisy z grawerem wyobrażającym logo firmy, smycze reklamowe lub inne użyteczne gadżety są doskonałym narzędziem promocyjnym, pozwalającym na zaistnienie marki w świadomości konsumentów. Zależność jest prosta: im większa rozpoznawalność, tym na ogół lepsza sprzedaż.

 

Długopisy z grawerem

Długopisy z grawerem to jeden z wielu gadżetów, w które marka może zainwestować w ramach działań promocyjnych. Za wyborem tej formy reklamy przemawia przede wszystkim walor użytkowy takiego gadżetu. Mimo że częściej korzystamy z klawiatur niż z tradycyjnych przyborów piśmienniczych, to jednak wciąż tych drugich używamy do podpisywania dokumentów, notowania przydatnych informacji czy choćby wypełniania zaproszeń ślubnych. Długopis przyda się zarówno przedsiębiorcy, studentowi, jak i nastolatce piszącej pamiętnik. Docelowe grono użytkowników jest więc na tyle szerokie, że długopisy z grawerem będą idealną formą promocji.

 

By zwiększyć skuteczność swoich działań, warto zainwestować też w inne gadżety, np. w smycze reklamowe. Być może producent smyczy ma również do zaoferowania inne produkty, na których mogłoby się pojawić logo Twojej firmy? Im więcej takich gadżetów, tym lepszy efekt.

 

długopisy z grawerem smycze reklamowe

comments powered by Disqus